Бутербродниці Russell Hobbs

Знайдено 5 товарів
Russell Hobbs
очистити всі
Сортувати
    Ціна 
    Від
    До
    Виробник 
    Пошук
    показати ще
    Тип 
    Додаткові параметри 
    показати ще
    Потужність, Вт 
    Кількість відділень/шматочків 
    Знімні пластини 
    Сфера використання 
    Колір 
    Розстрочка 
    Фільтри
    1
    Сортувати
      Фільтри
      1
      Знайдено 5 товарів
      Застосувати
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56: Тип сендвічница
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      9
      3 690 ₴
      3 075 ₴
      • Privatbank
      • Monobank
      • Pumb
      бонусів
      31 бонус
      Код: 364539
      Тип: сендвічница
      Потужність, Вт: 750 Вт
      Кількість відділень / шматочків: 1 / 4
      Матеріал корпусу: Пластик / Нержавіюча сталь
      Знімні пластини: Для сендвічів, Для гриля, для вафель
      Russell Hobbs Creations 3w1 26810-56: Тип сендвічница
      Russell Hobbs Creations 3w1 26810-56
      Оцінити
      3 616 ₴
      3 014 ₴
      • Privatbank
      • Monobank
      • Pumb
      бонусів
      30 бонусів
      Код: 1253720
      Тип: сендвічница
      Потужність, Вт: 750
      Кількість відділень / шматочків: 1 / 7
      Матеріал корпусу: нержавеюшая сталь, пластик
      Знімні пластини: Для сендвічів, Для гриля, для вафель
      Сфера використання: Для будинку
      Russell Hobbs 26800-56: Тип сендвічница
      Russell Hobbs 26800-56
      Оцінити
      1 312 ₴
      1 094 ₴
      • Privatbank
      • Monobank
      • Pumb
      Код: 1266022
      Тип: сендвічница
      Потужність, Вт: 750
      Кількість відділень / шматочків: 2 / 4
      Матеріал корпусу: пластик / метал
      Знімні пластини: Для сендвічів
      Сфера використання: Для будинку
      Млинець Russell Hobbs 20920-56: Тип Блинница
      Млинець Russell Hobbs 20920-56
      Оцінити
      2 667 ₴
      2 223 ₴
      • Privatbank
      • Monobank
      • Pumb
      бонусів
      22 бонуси
      Код: 235737
      Тип: Блинница
      Потужність, Вт: 1000
      Кількість відділень / шматочків: 1 / 1
      Russell Hobbs 24520-56: Тип сендвічница
      Russell Hobbs 24520-56
      5
      2 185 ₴
      1 821 ₴
      • Privatbank
      • Monobank
      • Pumb
      бонусів
      18 бонусів
      Код: 364532
      Тип: сендвічница
      Потужність, Вт: 700 Вт
      Кількість відділень / шматочків: 1 / 4
      Матеріал корпусу: пластик
      Збираємося в осінь зі знижками до 50%!

      Бутербродниці Russell Hobbs - останні відгуки

      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Цей пристрій – гарний приклад, коли невеличкий кухонний засіб допоміг розширити раціон харчування сім’ї. Він займає не багато місця, витрачає мало елекроенергії та дозволяє готувати і вафлі, і кекси, і пончики. Коли в родині підрастають діти, постійно встає питання пригощати їх солодощами. Те що я готую завжди корисне, якісне та смачне на відміну від магазинних товарів. Я дуже задоволена ми купили цю вафельницю.
      читати далі
      Лідія
      28.01.2025
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Придбав за проханням жінки цей прилад. Деякий час був доволі скептично настроєний щодо його необхідності, бо техніка не дешева. Але з появою на столі дуже смачних пончиків, кексів та вафель думаю, що правильно купили пристрій.
      читати далі
      Петро
      27.01.2025
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Вафельниця не дорога, та надає розширені можливості, щоб балувати родину смаколиками. Вафлі, кекси та пончики відтепер незмінно присутні на столі. Проста конструкція та можливість швидко заміняти форми для випікання дозволяють мені швидко реагувати на потреби сім’ї. Незважаючи на те, що ступінь нагріву пристроя не можливо змінювати, я власноруч створила декілька рецептів тіста для випікання. Прилад мене і родину цілком задовольняє.
      читати далі
      Антоніна
      26.01.2025
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Як на мене прилад дуже корисний для дому. За його допомогою швидко готую смачну частину сніданків та вечерь. Дітям подобаються пончики, вафлі та кекси, які мають соковиту солодку начинку. Я дуже задоволена покупкою.
      читати далі
      Маргарита
      25.01.2025
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Мої малюки та чоловік наполягли на купівлі цієї чудо-вафельниці, бо полюбляють солоденьке. Мушу сказати, що пристрій дійсно якісно готує основу для смачних десертів. Використовую прилад набагато частіше ніж очікувала. Допомагає підтримувати його у готовності посудомийна машина, яка добре відмиває форми від пригарків. Базові рецепти приготування були з пристроєм. А я тепер їх вдосконалила на прохання родини.
      читати далі
      Світлана
      22.01.2025
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Поштовхом для купівлі приладу стала приємна ціна та можливість частіше балувати родину смаколиками. Три форми, які можна заміняти, дозволяють готувати дітям вафлі, кекси, пончики. Дітлахи обожнюють поласувати випічкою з різною начинкою. Її приготування дуже просте та швидке. Незважаючи на простоту приладу він забезпечує приготування з постійно високою якістю. Всі задоволені і я також. Для миття форм використовую посудомийну машину – це доречно та практично.
      читати далі
      Галина
      21.01.2025
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Russell Hobbs 24620-56 Fiesta 3-in-1
      Кекси, пончики та вафлі з різними начинками завжди на столі, коли бажає родина. Агрегат потужний, тому процес приготування триває швидко. Три види форм можна миттєво заміняти, а також мити у посудомийній машині. Класна та ефективна річ.
      читати далі
      Алла
      16.01.2025
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      Покупкою задоволена, але є кілька зауважень. На максимальній потужності він трохи шумить. Але в цілому, працює добре. Готує вафлі і бутерброди швидко, чистка не забирає багато часу. За ці гроші хороший варіант.
      читати далі
      Юлія
      07.01.2025
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      Досить хороший мультимейкер, але трохи гучний. Придбала його для приготування грилю, бутербродів і вафель. Все виходить смачним, але шумить на максимальній потужності. В іншому - чудова річ для домашнього використання.
      читати далі
      Олександра
      07.01.2025
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-56
      Прекрасна покупка! Ця штука працює без нарікань, він зручний і займає мало місця. Вафлі та бутерброди виходять чудово, а гриль зручний для приготування м'яса та овочів. Техніка виглядає стильно і якісно.
      читати далі
      Валерія
      06.01.2025

      Купити Бутербродниці Russell Hobbs в магазині STYLUS

      Київ
      Львів
      Харків
      Миколаїв
      Одеса
      Хмельницький
      Івано-Франківськ
      Тернопіль
      Луцьк
      Рівне
      Магазин Stylus Київ
      просп. Миколи Бажана, 30, м. Харківська
      пн - пт: 10:00 - 20:00сб - нд: вихідний
      Магазин Stylus Київ
      пр. Степана Бандери, 6, м. Почайна
      пн - пт: 10:00 - 20:00сб - нд: 10:00 - 17:00

      Ціни на популярні Бутербродниці Russell Hobbs в STYLUS (актуально на жовтень 2026 р.)

      Бутербродниці Russell HobbsЦіна
      Мультимейкер (вафельниця-бутербродниця-гриль) Russell Hobbs 24540-563 075 ₴
      Russell Hobbs Creations 3w1 26810-563 014 ₴
      Russell Hobbs 26800-561 094 ₴
      Млинець Russell Hobbs 20920-562 223 ₴
      Russell Hobbs 24520-561 821 ₴
      Отримай 100 ₴ за підписку
      А ще — новинки та акції. Не пропусти!
      Ваш email
      Ваше ім'я